ZABIEGI NA TWARZ


PLASMA FLEX – KOSMETYCZNY ZABIEG NAPINAJĄCY I POPRAWIAJĄCY KONDYCJĘ SKÓRY
Jedno z najnowszych odkryć w medycynie estetycznej to zabiegi z zastosowaniem mikrowiązki plazmy do niechirurgicznego liftingu i poprawy jakości skóry.

Plazma, wyodrębniana przez niektórych naukowców jako IV stan skupienia materii jest precyzyjnym narzędziem wykorzystywanym w medycynie estetycznej
Dzięki głowicy termicznej założonej na urządzenie PlasmaLift Pen uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawienia jakości i gęstości tkanki podskórnej.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


BB GLOW SKIN – DAJE EFEKT ŚWIEŻEJ, JEDNOLITEJ I PEŁNEJ BLASKU SKÓRY.

Jest to metoda odmładzania, nawilżania i przywracania blasku skórze opiera się ona na połączeniu mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN® z serum BB GLOW SKIN.

Serum BB GLOW SKIN to innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego, składników odżywczych, cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego drobinki światła.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


HYDROIMPACT – GŁOWICA WODOROWA W TRAKCIE ZABIEGU DOZUJE STRUMIEŃ WODY PRZESYCONY PĘCHERZYKAMI WODORU,
które działają jak super dokładny peeling usuwający martwe komórki naskórka, pozostałości makijażu, kremów czy zanieczyszczenia pyłów z powietrza.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


BH BROW HENNA – to naturalna henna,której efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach!

Naturalna henna została stworzona z myślą o osobach, które ze względów zdrowotnych nie mogły wykonać makijażu permanentnego. Szybko okazało się, że BH Brow Henna stała się alternatywą dla henny tradycyjnej a dziś podbija serca klientek na całym świecie

 


ENDERMOLIFT – PRZECIWSTARZENIOWY ZABIEG STYMULACJI KOMÓRKOWEJ
Poprawia jędrność skóry i fakturę skóry, pomaga pozbyć się zmarszczek

Zabieg jest dla osób, które chcą odzyskać jędrność skóry, pozbyć się zmarszczek, poprawić fakturę skóry i owal twarzy. Zabieg wykonywany najnowszym urządzeniem medycyny estetycznej zdolnym do kompleksowego leczenia tkanki łącznej.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


MAKIJAŻ PERMANENTNY – TRWAŁY
Naturalność i uroda w formie i kolorze

Nasz Salon specjalizuje się w makijażu permanentnym trwałym, wykonywany uznanym za numer jeden na świecie urządzeniem LONG TIME LINER. Jest to metoda służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust , brwi i oczu. Poprawienia kształtu ust, linii brwi, retuszuje plamy barwnikowe na ciele, blizny i tatuaże.
Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w przestrzeni międzykomórkowej i utrzymują się tam w sposób widoczny do ok. 3 – 5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Usuwanie Makijażu Permanentnego

Pragniemy Państwu zaoferować nowoczesną , bezinwazyjną, skuteczną metodę usuwania makijażu permanentnego jak również tatuaży za pomocą pigmentu Killer!

Pigment Killer to złoty środek który pomoże niejednej z nas uporać się z niechcianym makijażem.
Pigment Killer jest nie toksyczny- roztwór nie zawiera kwasów!
Pigment Killer nie zawiera składników niszczących melaninę skóry!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


MEZOTERAPIA IGŁOWA
Bomba witaminowa

Metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu.

Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowy (nawilżenie skóry), kompleks witamin (wit. A, B i C), aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne i koenzymy, L-karnityna czy kofeina. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnych mikroigieł.


HYDROXYBRAZJA WODNO-TLENOWA
Tlenowa regeneracja

System tlenowej hydroterapii to najbardziej odkrywcza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Oferuje on szeroki zakres możliwości. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej jej odbudowy oraz regeneracji.

Terapia przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydro-dermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku.


KARBOKSYTERAPIA
leczenie „cudownym gazem”

Zabieg to inaczej terapia dwutlenkiem węgla. Szerokie zastosowanie tej metody sprawia, że okrzyknięto ją przełomem w medycynie kosmetycznej.

Zabieg polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Gaz rozszerza naczynia krwionośne i powoduje powstanie nowych kapilar, co skutkuje zwiększeniem przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych. Lepsze mikrokrążenie, odnowione komórki, lepsza stymulacja kolagenu powoduje zwiększenie sprężystości skóry.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


USUWANIE PRZEBARWIEŃ
Cosmelan

Cosmelan jest bardzo skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej.

Nowoczesny zabieg na przebarwienia cosmelan istnieje na rynku europejskim od kilku lat. Jest efektem kilkuletnich badań w zakresie hiperpigmentacji prowadzonych przez Laboratorium Mesoestetic. Cosmelan jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


MIKRODERMABRAZJA
Głębokie złuszczanie i odbudowa

Mikrodermabrazja jest to zabieg mechanicznego głębokiego złuszczania naskórka. Polega na powolnym, kontrolowanym ścieraniu („szlifowaniu”) powierzchni skóry, do momentu uzyskania pożądanego rezultatu.

Do niedawna zabieg wykonywany był wyłącznie przez lekarzy dermatologów w celach leczniczych, obecnie wykonywany jest również w gabinetach kosmetycznych jako zabieg upiększający z pogranicza medycyny estetycznej.

 


PEELINGI
Głębokie złuszczanie – Rejuvi Peeling Formula

Cosmelan Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji. Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw skóry niż Rejuvi Gentle Milk Peel. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne. Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca.

Nie jest odpowiedni dla cienkich i delikatnych skór, dlatego należy dokładnie zbadać skórę klienta przed zabiegiem. Klient musi być dobrze poinformowany i pouczony o przebiegu kuracji.

Generalnie zabieg głębokiego peelingu nie powinien być wykonywany w upalne lato. Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy w roku, oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe.


USUWANIE ZMARSZCZEK
Żelazko przeciwzmarszczkowe​

Po tym zabiegu naprawdę szybko widać poprawę owalu twarzy i spłycenia widocznych zmarszczek. Umacnia i odnawia włókna mięśniowe twarzy, usprawnia utlenienie i odżywienie komórek naskórka. Żelazko przeciwzmarszczkowe – lifting twarzy bez skalpela. Zabiegi w salonach kosmetycznych opierające się jedynie na wykorzystywaniu tradycyjnych metod dla wielu osób są niewystarczające.

Wiadomo, że kremy i maseczki, szeroko stosowane w gabinetach upiększających, nie oddziałują na mięśnie kolagen, elastynę.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


USUWANIE WŁÓKNIAKÓW
Elektrokoagulacja

Zabieg Elektrokoagulacji polega na działaniu prądem na białko, co ma doprowadzić do podwyższenia jego temperatury – oczywiście w skutkach leczniczych, co normalnie powoduje ścięcie tego białka. Białko ścina się, staje się ciałem stałym, a następnie zostanie usunięte przez nasz organizm. Warto wspomnieć, że podczas całego zabiegu nie nacina się w ogóle naszej skóry, wszystko robi się na odległość, a to jest najważniejsze, ponieważ uchroni nas od niepotrzebnych blizn i dodatkowych problemów. Nawet do zamykania naczyń używa się elektrody, dzięki czemu nie jest potrzebna żadna interwencja chirurga podczas zabiegu elektrokoagulacji, to jest oczywiście bardzo wygodnym i nowoczesnym rozwiązaniem, a z kolei wiadomo co za tym wszystkim idzie – nie tylko rozwiązanie wielu problemów.

Każda zmiana wymaga konsultacji lekarza!!!


ZAMYKANIE NACZYŃ
Bezinwazyjna metoda zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Bezinwazyjne zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, wykonywane systemem Mikrokoagulacji Wysokich Częstotliwości (13,56 Mhz) – jest metodą szybką, bezkrwawą, praktycznie bezbolesną (wykonywana bez znieczulenia) i bardzo skuteczną. Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry.

Polega ona na przyłożeniu elektrody do skóry w miejscu zabiegu i przepuszczeniu impulsu elektrycznego o wysokiej częstotliwości.
W punktach przyłożenia elektrod dochodzi do mikrozapalenia i w ten sposób do zamknięcia światła naczynia. Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych.


RZĘSY XXL
Absolutny hit!

GREAT LASHES firmy „alessandro” to światowy hit, dzięki któremu możemy spełnić marzenia o posiadaniu fantastycznie długich i gęstych rzęs.

W przypadku właściwej pielęgnacji efekt podniesienia, przedłużenia i zagęszczania rzęs utrzymuje się nawet do 8 tygodni…!

Tajemnica zabiegu tkwi w pojedynczych rzęsach, które zostają przyklejone do naturalnych, by je zagęścić oraz przedłużyć. Ilość doklejonych rzęs decyduje o pożądanym efekcie końcowym.
Istnieją 4 rodzaje technik przedłużających i zagęszczających rzęsy.

Chcesz wiedzieć więcej: zadzwoń i umów bezpłatna konsultację!