URZĄDZENIE – GENEO™

Przełomowa pielęgnacja skóry – odmładzanie bez skalpela

Technologia firmy Pollogen, która w spektakularny sposób zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla cery przebarwionej, pozbawionej elastyczności, z widocznymi zmarszczkami, porami.

Przełomowa pielęgnacja skóry 3 w 1:
Złuszczanie – Wchłanianie – Dotlenianie

Geneo to jednoczesne wykorzystanie 3 procesów mających przebieg w trakcie zabiegu.
– Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
– Wchłanianie aktywnych składników rewitalizujących skór
– Dotlenienie aktywnym tlenem

Jak wygląda zabieg i jaki jest mechanizm działania Geneo?

Na oczyszczoną skórę nakłada się jedno z dwóch rodzajów serum. Podczas kolejnego etapu zabiegu na głowicę urządzenia Geneo nakładana jest aktywna tabletka, którą głowica wprawia w kolisty ruch po skórze. W trakcie zabiegu złuszczamy martwy naskórek, przyśpieszamy przyswajanie aktywnych składników serum oraz dotleniamy skórę. Dotlenienie skóry sprowokowane jest rozpuszczaniem się aktywnej tabletki w połączeniu z serum. Zachodzi efekt Bohra, wytworzone na skórze małe bąbelki  CO2 wywołują naturalną reakcję skóry. W miejsce  CO2 organizm wysyła po przez krew duże ilości tlenu. W naczyniach włosowatych ulega zwiększeniu przepływ krwi, skóra dotlenia się oraz zwiększa metabolizm komórek skóry. Co bezpośrednio przekłada się na kondycję skóry.

Jakie są rodzaje zabiegów Geneo?

W zależności od indywidualnych potrzeb skóry możemy użyć jednej z dwóch opcji zabiegowych:

NeoRevive® – odmłodzenie skóry wypełnienie zmarszczek

Efekty:

  • Redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry
  • Poprawa gęstości i odżywienia skóry
  • Zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry
  • Zmniejszenie ujść gruczołów łojowych

Składniki NeoRevive®: Ryboza, Olej z pestek granatowca właściwego, Olej z owoców dzikiej róży, Palmitoil Tripeptyd-5 (i) gliceryna, Octan tokoferylu, Palmitynian askorbylu, Kwas hialuronowy, Retinol.

NeoBright® – rozjaśnienie przebarwień i odżywienie skóry

Efekty:

  • Rozświetlenie i promienny wygląd skóry
  • Wyrównanie kolorytu
  • Zmniejszenie ujść gruczołów łojowych
  • Naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry
  • Poprawa gęstości i odżywienia skóry

Składniki NeoBright®: Askorbianianofosforan magnezu, Kwas kojowy, Kwas azelainowy, Retinol, Olej z owoców dzikiej róży, Kwas hialuronowy.

Jak wygląd skóra po zabiegu?

Skóra może być delikatnie zarumieniona. Zabieg nie powoduje wyraźnego łuszczenia. Skóra od razu po zabiegu jest widocznie wygładzona. Zabieg Geneo sprawdza się np.: jeden dzień przed wielkim wyjściem. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Ile zabiegów należy wykonać?

Już po jednym zabiegu widać wyraźną różnicę w gładkości skóry. Znacznie przyśpieszone zostają procesy regeneracji skóry co powoduje redukcję podrażnień, polepszenie nawilżenia i napięcia skóry. W celu osiągnięcia mocniejszych i bardziej długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii min. 4 zabiegów.