O NAS

„Salon stworzyłam po 20 letnim doświadczeniu zawodowym z myślą o wyjątkowych osobach, które chcą zadbać o swój piękny wygląd i miło spędzić czas w przyjaznym miejscu.

Zupełnie oczywistym jest fakt, iż chcemy wyglądać coraz młodziej i ładniej bez względu na upływający czas. Współczesne kobiety nie chcą ” starzeć się z godnością” licząc kolejne zmarszczki, więc wymagają profesjonalnej usługi, przynoszącej upragnione i trwałe efekty.

W naszym salonie zebraliśmy wg. nas najlepsze, bezpieczne i sprawdzone metody odmładzania skóry. Wykonujemy zabiegi, które mogą odwrócić, a co najmniej spowolnić bezlitosny bieg wskazówek zegara.

Gwarantujemy absolutną sterylność i czystość podczas wykonywania zabiegów, posiadamy certyfikat „Bezpieczny Salon” oraz własną sterylizatornię, NARZĘDZIA STERYLIZUJEMY CODZIENNIE, wszystkie procedury wykonuję z moim doświadczeniem i wykształceniem medycznym.”

 

 

Rezultaty naszych zabiegów są często spektakularne, ale zawsze bardzo dyskretne.

Jednym ze sztandarowych zabiegów jest makijaż permanentny trwały o dobranym kształcie i kolorze, wygodny i dyskretny, wykonywany przeze mnie od 10 lat . To on niezmiernie pomaga błyskawicznie odmłodzić i podkreślić piękno rysów twarzy.
Mezoterapia, Hydrooxybrazja, Mikrodermabrazja ,Geneo ,Hydroimact, Laser Emerge,to metody estetyczne silnie stymulujące odmładzanie skóry. Ważne jest też ciało, i tu doskonały masaż ENDERMOLOGIA  silnie ujędrniający, modelujący ,elektrostymulacja Vip Line silnie spala nadmierną tk. tłuszczową.

Objęta naszą opieką Klientka jest zawsze zadbana, z jej urody wydobywamy wszystko, co tylko można podkreślić.
Proponujemy Państwu sprawdzone zabiegi kosmetyczne z użyciem nowoczesnej aparatury, zabiegi kosmetyki estetycznej polegające głównie na stymulacji produkcji kolagenu i elastyny w skórze oraz kosmeceutyki lecznicze marek Matis, Filorga, Mesoestetic,Thalgo.
Połączenie tych wszystkich proponowanych przez nas metod zapewnia skuteczny system trwałego odmładzania skóry, gwarantując jej coraz lepszy wygląd, co z pewnością spełni najśmielsze Państwa oczekiwania.

GWARANTUJEMY, ŻE KAŻDA KLIENTKA, KTÓRA NAS ODWIEDZI Z PEWNOŚCIĄ WYJDZIE OD NAS
PIĘKNIEJSZA I BARDZIEJ ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLĄDU.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą.