O NAS

Dobry gabinet kosmetyczny to coś więcej niż biznes, to tworzenie idei z ogromną pasją, która poprzez proponowane zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej znacznie poprawia jakość życia naszych klientów – od ponad 20 lat udaje nam się wypełniać tę misję.

Przedstawiam Państwu nasz zespół:

 

Rekomendujemy, by wybierając miejsce, w którym wykonywane są zabiegi, zwracać uwagę jak  przestrzegane są zasady aseptyki i bezpieczeństwa. Przychodząc do nas masz pewność, że dla mnie i mojego personelu najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego zdrowia i komfort. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci wychodzili z salonu zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Gabinet jest przestronny, posiada 5 sal zabiegowych, w tym gabinet do zabiegów medycyny estetycznej, posiadamy własną sterylizatornię, w każdym pomieszczeniu zainstalowaliśmy urządzenia bakterio-wirusobójcze. Dołożyliśmy wszelkich starań aby było przyjemnie i bezpiecznie dla Nas wszystkich.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dokładamy starań, by do każdego podejść indywidualnie. Pozwól nam udowodnić, że jesteś dla nas ważny !     

                                                                                                                                          Ewa Witek

 

 

Rezultaty naszych zabiegów są często spektakularne, ale zawsze bardzo dyskretne.

 

GWARANTUJEMY, ŻE KAŻDA KLIENTKA, KTÓRA NAS ODWIEDZI Z PEWNOŚCIĄ WYJDZIE OD NAS
PIĘKNIEJSZA I BARDZIEJ ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLĄDU.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą.