O NAS

         Dobry gabinet kosmetyczny to coś więcej niż biznes, to tworzenie idei z ogromną pasją, która poprzez proponowane zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej znacznie  poprawia jakość życia naszych klientów – od ponad 20 lat udaje nam się wypełniać tę misję.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie kosmetologii i medycyny estetycznej, do każdego podchodzimy w sposób holistyczny i indywidualny – czasem wystarczy tak niewiele, by poczuć się szczęśliwym i pewnym siebie…

Zabiegi wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel.
Rekomendujemy, by wybierając miejsce, w którym wykonywane są zabiegi, zwracać uwagę jak  przestrzegane są zasady aseptyki i bezpieczeństwa. Przychodząc do nas masz pewność, że dla mnie i mojego personelu najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego zdrowia i komfort. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci wychodzili z salonu zadowoleni, odprężeni i zachwyceni swoim wyglądem.

Gabinet jest przestronny, posiada 4 sale zabiegowe, posiadamy własną sterylizatornię nadzorowaną testami sterylizatorni Szpitala w Giżycku, w każdym pomieszczeniu zainstalowaliśmy urządzenia bakterio-wirusobójcze. Dołożyliśmy wszelkich starań aby było przyjemnie i bezpiecznie dla Nas wszystkich.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dokładamy starań, by do każdego podejść indywidualnie. Pozwól nam udowodnić, że jesteś dla nas ważny !     

                                                                                                                                          Ewa Witek

 

 

Rezultaty naszych zabiegów są często spektakularne, ale zawsze bardzo dyskretne.

Jednym ze sztandarowych zabiegów jest makijaż permanentny trwały o dobranym kształcie i kolorze, wygodny i dyskretny, wykonywany przeze mnie od 10 lat. To on niezmiernie pomaga błyskawicznie odmłodzić i podkreślić piękno rysów twarzy.
Mezoterapia, Hydrooxybrazja, Mikrodermabrazja, Geneo, Hydroimact, Laser Emerge,to metody estetyczne silnie stymulujące odmładzanie skóry. Ważne jest też ciało, i tu doskonały masaż ENDERMOLOGIA silnie ujędrniający, modelujący, elektrostymulacja Vip Line silnie spala nadmierną tk. tłuszczową.

Objęta naszą opieką Klientka jest zawsze zadbana, z jej urody wydobywamy wszystko, co tylko można podkreślić.
Proponujemy Państwu sprawdzone zabiegi kosmetyczne z użyciem nowoczesnej aparatury, zabiegi kosmetyki estetycznej polegające głównie na stymulacji produkcji kolagenu i elastyny w skórze oraz kosmetyki lecznicze marek Matis, Filorga, Mesoestetic, Thalgo.
Połączenie tych wszystkich proponowanych przez nas metod zapewnia skuteczny system trwałego odmładzania skóry, gwarantując jej coraz lepszy wygląd, co z pewnością spełni najśmielsze Państwa oczekiwania.

GWARANTUJEMY, ŻE KAŻDA KLIENTKA, KTÓRA NAS ODWIEDZI Z PEWNOŚCIĄ WYJDZIE OD NAS
PIĘKNIEJSZA I BARDZIEJ ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLĄDU.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą.