ZABIEGI NA CIAŁO


VIP LINE – BŁYSKAWICZNE WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE WYBRANYCH PARTII CIAŁA
wymierne rezultaty w centymetrach już po pierwszym zabiegu !

VIP LINE jest to zabieg polegający na elektrostymulacji mięśni.
Podczas 25 minut zabiegu mięśnie wykonują pracę jak podczas trzech godzin ćwiczeń na siłowni.

Specjalne fale kierunkowe sprawiają, że wiązki mięśni wykonują nieco inne ruchy niż przy tradycyjnej elektrostymulacji tzw. ruchy skrętne, które pobierając energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają cukier i tłuszcz.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


WYSZCZUPLANIE
Masaż endermiczny Starvac!

Nowoczesny zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą podciśnienia i masażu mechanicznego. Usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry, ujędrnia ją i uelastycznia.

Oddziaływanie za pomocą dermomasażu STARVAC na tkankę skórną pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w redukcji cellulitu w różnym stopniu zaawansowania, zmniejszenie tkanki tłuszczowej i modelacji sylwetki.


TERAPIA ŁYSIENIA
Wysoka skuteczność terapii

Wypadanie włosów jest zjawiskiem normalnym – codziennie ubywa nam ich około setki, jednak powinno zaniepokoić, kiedy liczba wypadających włosów jest większa, niż odrastających. Jest wiele przyczyn, które nasilają wypadanie włosów, m.in: choroby skóry głowy i włosów stres, przemęczenie niedobory witamin, żelaza, mikroelementów zaburzenia hormonalne, ciąża, płeć – problem częściej dotyka mężczyzn predyspozycje genetyczne.

Skuteczność terapii łysienia uzależniona jest każdorazowo od właściwie postawionej diagnozy i znalezienia przyczyny problemu.


MASAŻE
MASAŻ TSUBOKI- zabieg gwiazd!

Absolutna nowość!
INTENSYWNE POBUDZANIE PUNKTÓW MŁODOŚCI!!! brytyjskiej terapeutki Anne Parry. Spektakularny efekt liftingu pobudzenie wydzielania hormonów, łagodzi objawy menopauzy, stymuluje mięśnie twarzy, likwiduje podbródek, udoskonala owal!

Nasze celebrytki zakochały się w tym jedynym naturalnym zabiegu dającym efekt pięknej młodej twarzy!!!

 


ELEKTROSTYMULACJA
Sposób na szczupłą sylwetkę

Elektrostymulacja mięśni – Jak to działa?

Urządzenia do elektrostymulacji oparte są na zmiennym prądzie Faradaya, który do fizykoterapii i w sporcie wykorzystywany jest już od dziesiątek lat. Impulsy prądu, które odczuwamy jako mało przyjemne, ale znośne kopnięcia, kurczą i rozkurczają mięśnie imitując tym sposobem ich normalne zachowanie w czasie treningu. Efekt jest ten sam, tylko zintensyfikowany i pozbawiony ryzyka kontuzji oraz przeciążeń np. stawów czy kręgosłupa. Na niektórych ulotkach znajdziemy informację, że

45 minut zabiegu odpowiada 7 godzinom treningu – to robi wrażenie, nawet na lubiących się ruszać.


DETOX SPA
Usuwanie toksyn

DETOX SPA to rewolucyjne urządzenie umożliwiające gruntowne oczyszczanie organizmu. Aparat wykorzystujący technikę jonizacji, który łączy naukową koncepcję kanałów wodnych znajdujących się w błonach komórkowych z zaawansowaną technologią niemiecką, dzięki której można bezpiecznie i bez wysiłku oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich. Zamienia on zwyczajną wodę, w zjonizowaną, dobroczynną dla zdrowia, która penetruje organizm poprzez pory i dzięki precyzyjnie dobranym napięciom ułatwia organizmowi pozbywania się toksyn i zniszczonych komórek, nagromadzonym w ciele w ciągu wielu lat. Poprzez kąpiel stóp można swobodnie zaznać dobroci efektu SPA.

Oczyszczenie można zobaczyć, przetestować i odczuć.


PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP
Pazurki paznokietki, stopy stópki…

Pani Kasia – specjalista stylizacji paznokci, podolog, zaprasza w swoim i moim imieniu do naszego salonu, dziś przedstawi Państwu profesjonalne i zdrowe podejście do zdobienia i dbania o rączki i stopy! Polecam Państwu manicure na wiele sposobów: jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków w zależności od rodzaju skóry.

Zmiękcza stwardniały naskórek, odżywia paznokcie, uelastycznia skórki. Po zabiegu dłonie i paznokcie odzyskują piękny wygląd. Proponujemy także specjalną, odżywczą maskę dla dłoni i paznokci, a także profesjonalny masaż. Paniom, które lubią kolorowe paznokcie, możemy zaproponować ich pomalowanie.
W naszym gabinecie oferujemy kilka wersji zabiegu manicure.
Zadzwoń i wybierz najlepszą opcje dla siebie!


OPALANIE NATRYSKOWE
Naturalna opalenizna bez szkodliwego promieniowania

SUN SPA to rewolucyjne urządzenie do bezpiecznej, zdrowej metody opalania ciała. To najnowsza propozycja dla osób, które chcą być pięknie opalone bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium. To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.

Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego „AIRBRUSH”. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy a efekt jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka a składnikiem substancji opalającej – DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat i dopuszczony przez FDA w związku z czym jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno – dermatologicznej.

Zadzwoń do nas aby zarezerwować wizytę!