ZABIEGI NA CIAŁO

WYSZCZUPLANIE

Masaż endermiczny Starvac!

Nowoczesny zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą podciśnienia i masażu mechanicznego. Usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry, ujędrnia ją i uelastycznia.

Oddziaływanie za pomocą dermomasażu STARVAC na tkankę skórną pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w redukcji cellulitu w różnym stopniu zaawansowania, zmniejszenie tkanki tłuszczowej i modelacji sylwetki.


LPG ® Endermologie ®

Lipomassage® metodą Endermologie® to nowatorska metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą zabiegu Lipomassage® jest jego precyzja, może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modeluje sylwetkę zgodnie z Twoim

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny zwany masaż uciskowy  jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków kończyn, jest nieocenionym elementem wspierającym zabiegi odchudzania i redukcji cellulitu.  Zabieg poprawia metabolizm organizmu, pobudza układ limfatyczny do oczyszczania organizmu z toksyn,likwiduje obrzęki w chorobach przemiany materii jak niedoczynnośc tarczycy , cukrzyca. Wspomaga również transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów np.endermologii, do układu limfatycznego. Drenaż limfatyczny, to idealny masaż stosowany w leczeniu tzw. zespołu „ciężkich nóg”, niezbędny dla kobiet chodzących na wysokich obcasach, pań wykonujących pracę w pozycji stojącej. Poprawia krążenie ( zapobiega żylakom) i likwiduje obrzęki.


ELEKTROSTYMULACJA

 

Sposób na szczupłą sylwetkę

Elektrostymulacja mięśni – Jak to działa?

Urządzenia do elektrostymulacji oparte są na zmiennym prądzie Faradaya, który do fizykoterapii i w sporcie wykorzystywany jest już od dziesiątek lat. Impulsy prądu, które odczuwamy jako mało przyjemne, ale znośne kopnięcia, kurczą i rozkurczają mięśnie imitując tym sposobem ich normalne zachowanie w czasie treningu. Efekt jest ten sam, tylko zintensyfikowany i pozbawiony ryzyka kontuzji oraz przeciążeń np. stawów czy kręgosłupa. Na niektórych ulotkach znajdziemy informację, że

45 minut zabiegu odpowiada 7 godzinom treningu – to robi wrażenie, nawet na lubiących się ruszać.


DETOX SPA

Usuwanie toksyn

DETOX SPA to rewolucyjne urządzenie umożliwiające gruntowne oczyszczanie organizmu. Aparat wykorzystujący technikę jonizacji, który łączy naukową koncepcję kanałów wodnych znajdujących się w błonach komórkowych z zaawansowaną technologią niemiecką, dzięki której można bezpiecznie i bez wysiłku oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich. Zamienia on zwyczajną wodę, w zjonizowaną, dobroczynną dla zdrowia, która penetruje organizm poprzez pory i dzięki precyzyjnie dobranym napięciom ułatwia organizmowi pozbywania się toksyn i zniszczonych komórek, nagromadzonym w ciele w ciągu wielu lat. Poprzez kąpiel stóp można swobodnie zaznać dobroci efektu SPA.

Oczyszczenie można zobaczyć, przetestować i odczuć.


PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Pazurki paznokietki, stopy stópki… dla Pań i Panów

Manicure hybrydowy i Pedicure hybrydowy stał się ostatnio hitem wśród wielu kobiet. Niewątpliwa zaletą takiego manicure  i pedicure jest  jego trwałość.Dla większości kobiet pomalowane paznokcie to niewątpliwe spory atut lecz niestety czas jaki muszą poświęcić na nienaganny manicure jest często
zbyt duży. Trwałość standardowych lakierów do paznokci to często  2-3 dni przez co wiele kobiet nie ma czasu na ciągłe poprawki kilka razy w tygodniu.Manicure hybrydowy może utrzymać się na naszych paznokciach nawet 2-3 tygodnie bez żadnego odprysku. Pedicure hybrydowy znacznie dłużej, ze względu na wolniejszy wzrost płytki paznokciowej u stóp – ok. 4 -5 tygodni.

Męski manicure  i męski pedicure to zabiegi bliźniaczo podobne do tych, które wykonywane są u pań.  Zarówno pielęgnacja męskich dłoni, jak i stóp mają na celu przywrócenie tym częściom ciała ich naturalnej miękkości, nawilżenia, jednolitego kolorytu i zdrowego wyglądu tak skóry, jak i paznokci.


OPALANIE NATRYSKOWE

Naturalna opalenizna bez szkodliwego promieniowania

SUN SPA to rewolucyjne urządzenie do bezpiecznej, zdrowej metody opalania ciała. To najnowsza propozycja dla osób, które chcą być pięknie opalone bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium. To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.

Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego „AIRBRUSH”. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy a efekt jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka a składnikiem substancji opalającej – DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat i dopuszczony przez FDA w związku z czym jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno – dermatologicznej.

Zadzwoń do nas aby zarezerwować wizytę!