DLA MĘŻCZYZN

W naszym gabinecie często gościmy mężczyzn, z myślą o których przygotowaliśmy ciekawą ofertę zabiegów kosmetycznych pielęgnacyjnych i regeneracyjnych na skórę twarzy. Wykonujemy między innymi:

  • oczyszczanie manualne,
  • peelingi chemiczne,
  • mikrodermabrazję,
  • oxybrazję.

Zabiegi te przeznaczone są do różnych rodzajów cery, również wrażliwej, naczyniowej, ze skłonnością do alergii. Poprawiają kondycję i wygląd skóry, oczyszczają ją i nawilżają, dzięki czemu cera wygląda ładnie i zdrowo.  Sztandarowym zabiegiem są kuracje przeciw łysieniu, gdzie z powodzeniem stosuje metody autologiczne w formie mezoterapii.

Łysienie jest powszechnie występującym problemem, z którym borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. Czterdzieści procent pacjentów, którzy doświadczają tymczasowej lub długotrwałej utraty włosów to kobiety. U niektórych łysienie objawia się przerzedzeniem lub utratą włosów na całej powierzchni głowy u innych rozpoczyna się na koronie i rozszerza na pozostałe partie. W przeciwieństwie do mężczyzn, u kobiet rzadko występują łyse zakola.

Dr Cyj Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.Znakomity efekt już nawet po pierwszym zabiegu