1. POWIĘKSZANIE UST

Usta, podobnie jak zgrabna sylwetka, stanowią atrybut kobiecego piękna. Preferujemy bardzo naturalny wygląd ust!

Dzięki iniekcji kwasu hialuronowego, można osiągnąć wymarzony kształt i wielkość ust – (w zależności od życzenia pacjentki można je powiększyć delikatnie lub znacząco), poprawić ich kontur, pokreślić czerwień wargową, zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza”) lub podnieść kąciki ust.

Przed zabiegiem można zastosować znieczulenie miejscowe lub, w niektórych przypadkach – silniejsze znieczulenie dentystyczne. Dobrany preparat wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca warg, w taki sposób, aby uzyskać wymarzony efekt powiększenia i wymodelowania ust.

Efekt powiększenia i wymodelowania widoczny jest zaraz po zabiegu.

Zalecenia

  • Wstrzyknięcie wypełniacza nie powoduje zazwyczaj żadnych efektów ubocznych, choć zdarzają się szybko ustępujące, niewymagające leczenia, obrzęki i krwiaki.
  • Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości. W dniu zabiegu nie dotykać okolicy poddanej zabiegowi.
  • Przez tydzień po zabiegu należy pić dużo wody (2,5- 3,5 litra na dobę).

Zabieg trwa około 15 minut, wykonywany jest przez lekarza specjalistę medycyny estetycznej. Iniekcja przebiega praktycznie bezboleśnie. Podczas samego zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucie. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu i utrzymuje się w zależności od indywidualnych uwarunkowań od 6 do 12 miesięcy.