9. MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg mezoterapii z zastosowaniem odpowiedniego koktajlu składników można stosować na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni, oraz ciało w celu poprawy napięcia skóry lub niwelowania cellulitu.

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

W medycynie estetycznej do mezoterapii wykorzystuje się najczęściej gotowe preparaty, produkowane pod kątem likwidacji konkretnego problemu. Mezoterapia ma swoje zastosowanie w terapii wypadania włosów celem poprawy ich kondycji i stymulacji wzrostu. Mezoterapia słynie z efektywnego odżywienia i głębokiego nawilżenia skóry. W efekcie nasza skóra doświadcza rewitalizacji. Odżywienie skóry twarzy następuje w wyniku uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów. Mezoterapia wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych, dlatego zwiększa się napięcie skóry i pacjent odczuwa poprawę w jej elastyczności. Zabieg wzmacnia naskórek, co redukuje zasinienia pod oczami. Skóra jest rozjaśniona i zostaje wyraźnie odmłodzona.

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 3-6 zabiegów. Powinny odbywać się cyklicznie co 1-4 tygodnie, a dla podtrzymania efektu kuracji, raz na kilka miesięcy.

Mezoterapia FILORGA (NCTF 135HA)

MEZOTERAPIA FILORGA to profesjonalny zabieg, który od ponad 30 lat jest z powodzeniem wykonywany przez lekarzy na całym świecie. Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu potwierdzają badania kliniczne oraz popularność zabiegu wśród pacjentów.

MEZOTERAPIA FILORGA opiera się na 2 wyjątkowych preparatach NCTF® i NCTF HA®, których skład ilościowy i jakościowy został dobrany tak, aby uzyskać optymalne efekty estetyczne bez ryzyka dla skóry.

NCTF® i NCTF HA®, czyli CZYSTY BIOLOGICZNIE CZYNNIK NAPRAWY KOMÓRKOWEJ, to jeden z niewielu preparatów do mezoterapii dostępnych na rynku zarejestrowanych do iniekcji. Potwierdza to jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Znakomicie opracowany skład preparatów zapewnia wysoką jakość i skuteczność zabiegów.

KWAS HIALURONOWY – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się jędrna, gładka i elastyczna.
12 WITAMIN – odpowiednio dobrane w formule wykazują 100% swojej przewidzianej aktywności, takiej jak zwiększenie produkcji kolagenu, hamowanie reakcji wolnorodnikowych czy rozświetlenie skóry.
23 AMINOKWASY – stanowią podstawowy materiał budulcowy białek takich jak kolagen czy elastyna odpowiedzialnych za jędrność, napięcie i elastyczność skóry.
6 SKŁADNIKÓW MINERALNYCH – poprawia metabolizm skóry spowalniając proces starzenia.
6 KOENZYMÓW – przyśpiesza odbudowę tkanek.
5 KWASÓW NUKLEINOWYCH – reguluje syntezę białek.
2 SKŁADNIKI REDUKUJĄCE – hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Wskazania do zabiegu mezoterapii FILORGA

Zabieg mezoterapii preparatami NCTF® i NCTF HA® wykonuje się w celu:

  • odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry
  • odmłodzenia owalu twarzy
  • wygładzenia zmarszczek
  • redukcji przebarwień
  • przywrócenia napięcia i elastyczności skóry
  • leczenia blizn i rozstępów
  • leczenia cellulitu
  • leczenia wypadania włosów

To również dobry zabieg profilaktyczny dla młodszych osób dbających o jakość i wygląd skóry
+ 72% REDUKCJA ZMARSZCZEK
+ 103% POPRAWA KOLORYTU SKÓRY
+ 132% NAWILŻENIE SKÓRY
+ 144% ROZŚWIETLENIE SKÓRY