NOWOŚCI I PROMOCJE


LPG ® Endermologie ®

Lipomassage® metodą Endermologie® to nowatorska najskuteczniejsza metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą zabiegu Lipomassage® jest jego precyzja, może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modeluje sylwetkę zgodnie z Twoim

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 


ENDERMOLIFT – PRZECIWSTARZENIOWY ZABIEG STYMULACJI KOMÓRKOWEJ

Poprawia jędrność skóry i fakturę skóry, likwiduje ,,chomiki,, modeluje owal twarzy,pomaga pozbyć się zmarszczek

Zabieg jest dla osób, które chcą odzyskać jędrność skóry, pozbyć się zmarszczek, poprawić fakturę skóry i owal twarzy. Zabieg wykonywany najnowszym urządzeniem medycyny estetycznej zdolnym do kompleksowego leczenia tkanki łącznej.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


URZĄDZENIE – GENEO™

Przełomowa pielęgnacja skóry – odmładzanie bez skalpela

Technologia firmy Pollogen, która w spektakularny sposób zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla cery przebarwionej, pozbawionej elastyczności, z widocznymi zmarszczkami, porami.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


COSMELAN

Skuteczne usuwanie przebarwień

Cosmelan jest bardzo skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


MAKIJAŻ PERMANENTNY

Naturalność i uroda w formie i kolorze

Nasz Salon specjalizuje się w makijażu permanentnym trwałym wykonywanym metodą tradycyjna jak i włoskowa. Są to metody służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


                                LASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I TATUAŻU.

Pragniemy Państwu zaoferować nowoczesną , bezinwazyjną, skuteczną metodę usuwania makijażu permanentnego jak również tatuaży za pomocą LASERA!

Permanentny makijaż powiek, brwi i ust ciągle zyskuje na popularności. Z technicznego punktu widzenia makijaż permanentny jest rodzajem tatuażu wykonywanego na skórze twarzy. W przeciwieństwie do klasycznego tatuażu, makijaż permanentny nie utrzymuje się przez całe życie, tylko przez 3-5 lat. Jest to możliwe, ponieważ tusz nie jest podawany tak głęboko jak w przypadku klasycznego tatuażu. Nieprawidłowo wykonany makijaż, lub zmiana zdania klienta prowadzi do potrzeby usunięcia makijażu permanentnego. W części przypadków  możemy zaproponować  pokrycie nieudanego makijażu tatuażem w odcieniu skóry. Jednakże zabieg ten rzadko daje satysfakcjonujące rezultaty i zwykle wygląda nienaturalnie. Ponadto taki tatuaż nie będzie dostosowywał się do opalonej skóry i latem jest bardzo widoczny. Usunięcie makijażu permanentnego i tatuażu laserem jest bardzo skuteczne i daje super efekty , zwykle wymaga 1-12 zabiegów.


ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE 

Absolutna nowość w odmładzaniu!!!

Po tym zabiegu naprawdę szybko widać poprawę owalu twarzy i spłycenia widocznych zmarszczek. Umacnia i odnawia włókna mięśniowe twarzy, usprawnia utlenienie i odżywienie komórek naskórka.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


KARBOKSYTERAPIA

leczenie „cudownym gazem”

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY