ENDERMOLIFT

Poprawia jędrność skóry i fakturę skóry, pomaga pozbyć się zmarszczek

 

 

 

 

ENDERMOLOGIA Twarzy

Zabieg jest dla osób, które chcą odzyskać jędrność skóry, pozbyć się zmarszczek, poprawić fakturę skóry i owal twarzy… Zabieg wykonywany najnowszym urządzeniem medycyny estetycznej zdolnym do kompleksowego leczenia tkanki łącznej.

Wskazania:

  • kompleksowy lifting twarzy
  • lifting okolic oczu
  • uaktywnienie kolagenu
  • likwidacja zmarszczek na wybranych okolicach
  • wyszczuplanie twarzy
  • poprawianie gładkości skóry twarzy
  • lifting owalu twarzy

 

Firma LPG, światowy lider stymulacji komórkowej, dzięki aparatowi Integral  oferuje zabieg ENDERMOLIFT. Jest  to w 100% naturalna technika przeciwstarzeniowa dogłębnie przywracająca skórze gęstość i likwidująca oznaki starzenia. Techniki LPG LIFT oddziałują na powierzchnię skóry mikroimpulsami, stymulując głębiej położone komórki i przywracając zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek. Zabieg ENDERMOLIFT umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego, łagodzącego efektu liftingu. Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się bardziej rozjaśniona.

W celu rozjaśnienia cery stymulacja mechaniczna zabiegu LPG LIFT polepsza unaczynienie i wywołuje efekt drenażu toksyn, co powoduje rozświetlenie cery. W celu wypełnienia zmarszczek stymulacja mechaniczna zabiegu LPG LIFT reaktywuje metabolizm komórkowy. W efekcie fibroblasty ponownie wytwarzają kolagen i elastynę, odpowiedzialne za jędrność elastyczność skóry. Dzięki reorganizacji włókien kolagenu struktura tkanek skóry ulega polepszeniu i staje się bardziej równomierna. W celu uwydatnienia konturów twarzy stymulacja zabiegu LPG LIFT w naturalny sposób reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny, doprowadzając w ten sposób do odbudowania struktur podporowych skóry.

 

PRZEBIEG PROGRAMU LPG ENDERMOLIFT:

Etap 1:  Diagnoza

Ten wyjściowy etap zabiegu umożliwia:

– określenie celów zabiegu

– przeprowadzenie oceny fotograficznej

– dobranie najbardziej odpowiedniego programu.

Korekty źle wykonanych makijaży permanentnych są bardziej czasochłonne i wymagają większego nakładu pracy więc pamiętajmy, aby oddawać się w ręce sprawdzonej i wykwalifikowanej osoby. Należy dodać, że efekt usuwania wcześniejszych błędów nigdy nie będzie tak satysfakcjonujący, jak dobrze wykonany od podstaw makijaż.

Etap 2:  Zabieg 

Po dobraniu zestawu ENDERMOLIFT KIT (do skóry wrażliwej lub normalnej) klientka wygodnie kładzie się na fotelu zabiegowym. Przed nią 35 minut relaksu. Dodatkowym efektem każdego zabiegu jest dobre samopoczucie.